Конкурс фахової майстерності “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

Відповідно до плану роботи училища та з метою підвищення рівня професійної майстерності, поглиблення та удосконалення знань як теоретичного, так і практичного курсу в ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» 11 березня 2020 року був проведений конкурс фахової майстерності по професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2»» серед учнів груп №№ №14, 21, 31.
Відповідно до умов проведення конкурс відбувся у два тури: теоретичний та практичний.
У практичному турі взяли участь 9 учасників. Вони виконували роботи на тракторах МТЗ та Case Magnum 310. Журі відзначило високий рівень професійно-практичної підготовки учасників конкурсу. Згідно протоколу підсумків конкурсу місця розподілились наступним чином:

І місце – учень групи № 21 Костоглот Анатолій.
ІІ місце – учень групи № 21 Давиденко Євген
ІІІ місце – учень групи № 31 Синиця Денис.

Директор училища А.Г Троян нагородив учасників конкурсу дипломами а переможці отримали цінні подарункти від спонсорів – соціальних партнерів ТОВ «Млин-2018» на чолі з керівником Мироненко А.І.
Також за волю до перемоги відмічався учень групи №14 Сливка Станіслав, якому була вручена грошова премія в сумі 200 грн. Сподіваємося, що набуті навички на уроках виробничого навчання знадобляться у подальшому молодим спеціалістам.

https://www.facebook.com/lebvpu/photos/pcb.843833886090208/843833862756877/?type=3&theater&ifg=1

 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x