Обласний етап фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Козацька ліга»

За ініціативи Сумського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у Палаці студентського спорту Сумського державного університету 20 квітня проведено обласний етап фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Козацька ліга», у якому взяли участь команди із 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області та м. Суми.

Команда ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у складі Подмазки Михайла, група № 11 та Кузьменко Ольги, група № 15, виборола «золото». Ми бажаємо нашим здобувачам освіти гідно представити Сумську область у фіналі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Козацька ліга», що відбудеться у травні в м. Вижниця Чернівецької області.

Віримо в наші сили, разом наближаємось до перемоги.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x