8 травня – День пам’яті та примирення!

Відзначати День пам’яті та примирення 8 травня – європейська традиція пам’ятання про Другу світову війну. Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» вшанували всіх, хто боровся з тоталітарними режимами – нацистським і радянським. Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, про які читали та чули від дідів-прадідів, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва рф. 

Україна – єдина, неподільна, самостійна держава вільного волелюбного народу. Разом наближаємо Перемогу, віримо в наших мужніх захисників та захисниць.
Все буде Україна!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x