111

content start

Вітаємо з 80-річчям профтехосвіти!

2 жовтня ми відзначаємо 80-ту річницю професійно-технічної освіти України.

Шановні колеги, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники та учні професійно-технічних навчальних закладів, прийміть щирі вітання в День профтехосвіти!

Важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову нашої держави, адже саме Ви забезпечуєте суспільне виробництво кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення. Ви самовіддано зберігаєте та примножуєте кращі традиції професійної школи, розвиваєте міцні зв’язки з виробництвом та соціальними партнерами.

Бажаємо всім нових злетів і перемог, злагоди і достатку, родинного затишку, любові та безмежного щастя! Нехай ваш досвід та ентузіазм, компетентність та любов до праці ще багато років слугують розвитку і оновленню нашої держави.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які є основною складовою виробничого потенціалу держави, утверджують і розвивають демократичні цінності українського суспільства.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи! Хай щедрою буде до вас доля, оминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває учнівська довіра, повага та любов!

content end

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x