Будівельник — професія масова і затребувана

Діяльність будівельника різниться в залежності від того, працює він на великому виробництві, де є чіткий розподіл обов’язків, чи в невеликій бригаді, яка виконує різні види будівельних робіт.

І якщо в першому випадку більшість робочого часу будівельник виконує досить одноманітні дії, як то нанесення розчину, укладання цегли та інші, в залежності від його спеціалізації (кранівник, каменяр, покрівельник, електромонтажник, електрогазозварник, маляр-штукатур, лицювальник).

А працюючи в складі невеликої багатопрофільної бригади будівельники, як правило, не мають можливості вузько спеціалізуватися на чомусь одному, а поєднують кілька спеціальностей, та є «майстрами на всі руки».

Скільки отримує будівельник

Найчастіше будівельникам платять за виконаний обсяг робіт, точніше — за квадратний метр площі. Розмір цієї оплати залежить від кваліфікації, досвіду та вмінь фахівців.

В середньому «Будівельник» в Україні заробляє 15000 грн. Це медіана заробітних плат за даними з 226 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Будівельник» і за схожими запитами-синонімами «Фасадчик», «Оздоблювальник», «Finisher» та ін. за останні 3 місяці.

Які навички потрібні будівельнику

  • Знати основи будівельної справи та техніку безпеки.
  • Вміти працювати з різними матеріалами, розбиратися в їхніх властивостях.
  • Розбиратися в специфіці застосування інструментів та обладнання.
  • Мати хорошу фізичну форму та бути витривалим.

Навчання дозволяє зрозуміти процес будівництва в цілому і відшліфувати вузькоспеціальні навички, ознайомитися з сучасними технологіями та інструментами. Крім того, навчання дозволяє отримати одразу 3-й або 4-й розряд. А це впливає на дохід. Лебединське ВПУ лісового господарства проводить набір учнів на професію “Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник”.

Тут ви можете подати “заявку на вступ” !

Відповідно до нових положень Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” право на відстрочку мають здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти, у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України “Про освіту”. Єдиним […]

Колектив  ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у 2024/2025 навчальному  році поповнився молодими спеціалістами:  майстрами виробничого навчання.   У  закладі освіти продовжує працювати  «Школа  молодого педагога», яка надає педагогам – початківцям методичну допомогу в розв’язанні першочергових проблем: плануванні та організації  роботи майстра виробничого навчання, подоланні труднощів, створенні необхідних умов для творчої діяльності та самореалізації, постійному […]

Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники  та здобувачі освіти навчальних закладів, прийміть щирі вітання в День профтехосвіти, в День працівників освіти, та в День народження ДПТНЗ “Лебединське ВПУ лісового господарства”! Прийміть щиру вдячність за віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Зичимо всім нових злетів і перемог, злагоди і достатку, родинного […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x