Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, сприяння вихованню дорожньої культури серед здобувачів освіти та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей, травм на дорозі в період з 13 по 19 травня 2024 року здобувачі освіти ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» долучилися до першого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

У рамках Тижня відбувся перегляд та обговорення фільму «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни», здобувачі освіти долучилися до національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна», організована тематична виставка «Будь обачним за кермом», проведено  практичне заняття з домедичної допомоги «Знаю, вмію, допоможу».

Відбулася зустріч з інспектором сектору реагування патрульної поліції

відділення поліції № 3 м. Лебедин Сумського РУП ГУНВ в Сумській області старшим лейтенантом Глудиком Р.Л.. У ході зустрічі майбутні водії отримали додаткові знання про особливості дорожнього руху під час війни, водіння транспортним засобом у період комендантської години, настання адміністративної та кримінальної відповідальності, відповідальність за скоєння ДТП.

Пам’ятаймо: безпека руху – безпека життя.

Дата

 Назва заходів

Дата

проведення

Відповідальний

1

 

 

 

Протягом тижня

Майстри виробничого навчання

2

Провести виховні години з питань безпеки дорожнього руху.

 

13.05.2024

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

3

Організація конкурсу малюнків та буклетів з тематики безпеки дорожнього руху

 

Протягом тижня

Майстри виробничого навчання

4

Організувати зустріч з працівниками Національної поліції України на тему: «Дотримання правил дорожнього руху»

15.05.2024

Старший майстер Дубина Л.А

5

Провести

 

16.05.2024

 

Медсестра

Гримайло Л.П.

6

(Youtube-канал «Безпечна країна») http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

 

17.05.2024

За посиланням

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

7

Індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та здобувачами освіти , які мають велосипеди, мопеди.

Протягом тижня

Майстри виробничого навчання

8

Проведення занять з здобувачами освіти : «Безпека на дорозі»

18.11.2022

Заброда В.І., викладач ПДР,

Майстри виробничого навчання

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x