Будівельник — професія масова і затребувана

Діяльність будівельника різниться в залежності від того, працює він на великому виробництві, де є чіткий розподіл обов’язків, чи в невеликій бригаді, яка виконує різні види будівельних робіт.

І якщо в першому випадку більшість робочого часу будівельник виконує досить одноманітні дії, як то нанесення розчину, укладання цегли та інші, в залежності від його спеціалізації (кранівник, каменяр, покрівельник, електромонтажник, електрогазозварник, маляр-штукатур, лицювальник).

А працюючи в складі невеликої багатопрофільної бригади будівельники, як правило, не мають можливості вузько спеціалізуватися на чомусь одному, а поєднують кілька спеціальностей, та є «майстрами на всі руки».

Скільки отримує будівельник

Найчастіше будівельникам платять за виконаний обсяг робіт, точніше — за квадратний метр площі. Розмір цієї оплати залежить від кваліфікації, досвіду та вмінь фахівців.

В середньому «Будівельник» в Україні заробляє 15000 грн. Це медіана заробітних плат за даними з 226 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Будівельник» і за схожими запитами-синонімами «Фасадчик», «Оздоблювальник», «Finisher» та ін. за останні 3 місяці.

Які навички потрібні будівельнику

  • Знати основи будівельної справи та техніку безпеки.
  • Вміти працювати з різними матеріалами, розбиратися в їхніх властивостях.
  • Розбиратися в специфіці застосування інструментів та обладнання.
  • Мати хорошу фізичну форму та бути витривалим.

Навчання дозволяє зрозуміти процес будівництва в цілому і відшліфувати вузькоспеціальні навички, ознайомитися з сучасними технологіями та інструментами. Крім того, навчання дозволяє отримати одразу 3-й або 4-й розряд. А це впливає на дохід. Лебединське ВПУ лісового господарства проводить набір учнів на професію “Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник”.

Тут ви можете подати “заявку на вступ” !

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. За даними соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів […]

Шановні колеги, здобувачі освіти, батьки, ветерани праці від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2025 роком. Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання мільйона українців – принесе нашій країні довгоочікуваний мир. Нехай чудові зимові свята принесуть спокій і злагоду у Ваші домівки, впевненість у майбутнє. Нехай чарівна Різдвяна пора подарує величезний мішок подарунків: радості, здоров’я, взаєморозуміння, любові й […]

Вже підведено підсумки ІІ етапу XХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.У 2024/2025 навчальному році XХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Творимо заради майбутнього», присвячені ролі української культури, її митців, які присвятили свою творчість боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.За перемогу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x