Сучасна техніка – трактор Case Magnum 310

Завдяки тісній співпраці з ТОВ «Млин-2018», керівником якого є Мироненко А.І., учні що навчаються за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2», та майстри виробничого навчання даного напрямку, проходять виробниче навчання та стажування на тракторі Case Magnum 310.
Сучасна техніка неабияк підвищує бажання до навчання та професіоналізм майбутніх випускників!
https://www.facebook.com/lebvpu/videos/214346829610417/


Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x