День відкритих дверей – 2024

ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» гостинно відчиняє двері тим, хто цікавиться його життям, хто бажає стати невід’ємною частиною професійно-технічної освіти. Вибір професії – це складне й відповідальне завдання. З метою допомогти розібратися в різноманітті професій  у закладі освіти був проведений День відкритих дверей. До уваги цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти нашої громади були представлені навчальні кабінети, лабораторії, майстерні. Здобувачі освіти взяли участь у майстеркласах з професій, стали учасниками вікторин, отримавши солодкі призи. А на завершення всі учасники посмакували обідом у їдальні училища.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x