ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, на хвилях Українського радіо пролунав ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
За традицією до написання радіодиктанту долучилися учні, викладачі та працівники Державного професійно-технічного закладу «Лебединське вище професійне училище лісового господарства».
Цьогоріч голосом та автором диктанту «Слідом за пам’яттю» став письменник Юрій Андрухович.
Чи всі згадали свій парк дитинства? Хто ще не встиг, той має нагоду написати диктант за активним посиланням, поданим нижче у коментарях.
https://www.youtube.com/watch?v=Xh6sBIUZirs

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x