День здоров’я у Лебединському ВПУ лісового господарства

У рамках проведення Олімпійського тижня з метою популяризації, пропаганди фізичної культури та спорту серед молоді у ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» проведено спортивно – патріотичне свято «Джура». Збірні команди навчальних груп І –ІV курсів мали можливість показати власний рівень підготовки у фізкультурно – спортивних змаганнях та культурно – конкурсній частині.


   

Оцінити облаштування табору, представлення команди, приготування козацького кулішу для членів журі було непросто. Адже, кожна група продемонструвала не лише силу духу, а й креативність, взаємовиручку, почуття гумору. А до приготування найдавнішої страви додали гарний настрій, світлі думки та частинку позитиву.


   

Призові місця розподілили між собою команди за професією «Лісник, тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій категорії «С»:

І місце – група № 21,

ІІ місце – група № 12,

ІІІ місце – група № 11.

Всі учасники отримали нагороди, солодощі, а головне – гарний настрій.

Більше фото… 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x