EU4Skills: кращі навички для сучасної України – Опитування

Шановні колеги!

У межах проекту “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”*, що має на меті підтримати впровадження реформи професійної (професійно-технічної) освіти, на замовлення Міністерства освіти і науки України проводиться опитування працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо викликів та перспектив дистанційного та змішаного навчання. Ваші відповіді на запитання анкети допоможуть створити курси, націлені на вдосконалення цифрових компетентностей керівників та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Ми гарантуємо повну конфіденційність Ваших відповідей. Отримані дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Заздалегідь дякуємо!

 

*Програма EU4Skills фінансується ЄС і державами-членами – Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією – працює на національному рівні та у 7 пілотних областях: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій. Програма має на меті підтримати впровадження реформи професійної (професійно-технічної) освіти в Україні.

Контактна особа від проекту EU4Skills:

Косуля Ірина Юріївна, радник з реформи професійної (професійно-технічної) освіти, електронна пошта: iryna.kosulya@giz.de

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x