КАРАНТИН

Увага учасників освітнього процесу!

У зв’язку з постановою № 211 від 11 березня 2020 р. КМУ “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” на усій території Україниз 12 березня до 3 квітня 2020 р. установлено карантин.

На час карантину організація освітнього процесу проходитиме у формі дистанційного навчання згідно розкладу навчальних занять, який розміщено на сайті ДПТНЗ «Лебединське ВПУ» у розділі «Розклад занять». Здобувачам освіти будуть надані завдання, для дистанційного навчання, з якими можна ознайомитися на особистих блогах викладачів у розділі «Дистанційне навчання».

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x