Карантин продовжено до 22 червня, але з послабленнями!

Карантин в Україні продовжили до 22 червня, але зробили його адаптивним. Таке рішення сьогодні, 20 травня, прийняв Кабінет міністрів.

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, після того, як постанову уряду опублікують, в Україні почне діяти адаптивний карантин. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, міські та обласні комісії ТЕБ і НС змоужть самостійно посилювати чи послаблювати карантин у регіонах, зважаючи на певні критерії.

Зокрема у регіонах, де за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків Covid-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, становить менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту.

Постанову обіцяють опублікувати завтра, де вкажуть, які послаблення почнуть діяти з 22 травня. Вони стосуватимуться транспорту, дитсадків та роботи готелів.

Інформацію про організацію освітнього поцесу в навчальному закладі можна переглянути в розділі “Дистанційне навчання”

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x