Людина для професії, чи професія для людини?

[tds_council]«Якщо людина не знає до якого порту вона пливе, жоден вітер не буде їй попутним» Сенека.[/tds_council]
Саме під таким гаслом  у групі № 11 пройшла виховна година «Людина для професії, чи професія для людини?». Учні з’ясовували відповіді на питання: «що потрібно у першу чергу, щоб отримати професію?», «які якості необхідні для того, щоб стати висококваліфікованим працівником?», «на що ми сподіваємося, отримуючи професію?» та інші.
«В умовах великої конкуренції на ринку праці місце під сонцем зможе завоювати лише той, хто зможе довести свою компетентність та корисність» – наголосили класний керівник групи Харченко А.П. та майстер виробничого навчання Заєць О.О.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x