ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З метою підвищення уваги керівників підрозділів та педагогічних працівників до створення належних умов праці, навчання, виховання, відпочинку, вивчення та використання на практиці правил основ охорони праці та безпеки життєдіяльності, мобілізації працівників, учнів та слухачів на попередження травматизму та забезпечення високого рівня промислової санітарії, забезпечення глибоких знань працівниками і учнями норм і правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності і безумовного їх дотримання з 1 ро 30 квітня 2021 року  в ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» проводиться Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Заходи
по проведенню акції «Створюємо ліси разом»
у ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

№з/п Назва заходу Терміни виконання Відповідальний
1. Придбати посадковий матеріал для проведення лісокультурних робіт до 05.04.2021р. Цебро С.М.

Заєць О.О.

2. Організувати лісокультурні роботи на території лугу  на площі 0,06 га до 15.04.2021р. Цебро С.М.

Заєць О.О.

3. Взяти участь у лісокультурних роботах у ДП Лебединське лісове господарство до 17.04.2021р. Свиридова З.М.

Цебро С.М.

4. Провести посадку  декоративних насаджень на території навчального закладу. до 17.04.2021р. старший майстер

керівництво груп

5. Підведення підсумків акції та висвітлення результатів на сайті закладу. 19-20.04.2021р. адміністрація

Старший майстер                                                                         Світлана ЦЕБРО

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x