Міжнародний день музеїв

Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість святкує Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури і національних цінностей було затверджене в 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв. З 1978 року цей день відзначається більш ніж у 150 країнах. Вважають, що через музеї суспільство виражає своє відношення до історико-культурної спадщини.  Вони здійснюють відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань народу, його історико-культурних реліквій.

Тому напередодні свята  відбулася екскурсія до музею історії ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства”. Відвідувачі мали змогу  ознайомитися з історією створення нашого навчального закладу,  переглянути світлини, музейні експонати, дізнатися про становлення і розвиток освітнього процесу в закладі.

Також бібліотекою було організовано книжково-ілюстративну виставку “Спадщина віків”, приурочену до Міжнародного дня музеїв. 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x