МОН ПРЕЗЕНТУЄ ПРОЄКТ НОВОГО ЗАКОНУ «ПРО ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ»

Шановні колеги!

Сьогодні нарешті з’явився проект Закону “Про професійну освіту”, на обговорення виділено 30 днів.

Просимо ознайомитися із змістом законопроекту та надати ваші пропозиції, зауваження, доповнення.

Планується проведення його публічного обговорення в період 24-26 квітня, аби вчасно надати наші зауваження та пропозиції до МОН, ВРУ, КМУ та Офісу Президента.

Особливу увагу зверніть на розділи щодо професійних кваліфікацій та процедури їх визнання, питання власності та оренди, державно-приватного партнерства, ролі наглядових рад та багато інших проблемних питань.

Ваші зауваження та пропозиції для обговорення просимо надати до  22.04.2024.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x