111

content start

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора!

 Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора державного професійно-технічного навчального закладу  «Лебединське вище професійне училище лісового господарства»

Документи подавати особисто до 31 жовтня 2019 року включно до 17 години 00 хвилин за адресою: вул. Прокоф’єва, 38, м. Суми, 40016, кабінет № 27.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його тривалість: 09.10.2019; Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (вул. Прокоф’єва, 38, м. Суми, 40016); не більше двох місяців із дня оголошення конкурсу, а в разі оскарження його результатів – не більше чотирьох місяців.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:  Кудрявцева  Яна  Вікторівна; тел. 0542 63 56 93; e-mail: osvita.jur@sm.gov.ua

content end

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x