Розширення зони Wi-Fi. Навчальний корпус №2 та гуртожиток підключено до мережі Internet.

Сфера застосування технології Wi-Fi досить широка. Можливо її як комерційне так і домашнє використання. Зростає також необхідність використання мереж Wi-Fi в освітніх установах. У навчальних закладах бездротовий доступ дозволяє підвищити якість навчання за умов широкого використання мобільних пристроїв. Wi-Fi технологія надає миттєвий доступ до актуальної інформації з Інтернет, будь-які довідкові посібники, бібліотеки. Тому важливо забезпечити якомога більше покриття бездротовою мережею не тільки навчальних приміщень, а й гуртожитків та прилеглу територію, де це необхідно.  

У ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» постійно ведуться роботи з розширення локальної мережі з доступом до мережі Internet із використанням бездротової технології Wi-Fi.

Вже на початку нового навчального року реалізовано проєкт по організації відкритого безкоштовного доступу до мережі Інтернет для здобувачів освіти та працівників навчального закладу за допомогою бездротової технології Wi-Fi у навчальному корпусі №2 та гуртожитку. 

Так на чотирьох поверхах гуртожитку розміщено сім Wi-Fi точок доступу, що покривають усі кімнати мешканців гуртожитку. У корпусі №2 п’ять кабінетів мають підключення до локальної мережі з доступом до мережі Internet.

У 4-х з них встановлені Wi-Fi точоки доступу, що поширюють зону покриття бездротової мережі на сусідні кабінети.

На сьогоднішній день покриття бездротовою мережею Wi-Fi в училищі здійснено на більшій території навчального закладу.

Доступ до мережі Internet мають: головний навчальний корпус №1 (з максимальною швидкістю передачі до 30 Mбіт/с), навчальний корпус №2 (до 100 Mбіт/с), блок кухарів та кондитерів (до 100 Mбіт/с) та гуртожиток (до 100 Mбіт/с).

Загалом в мережі функціонують 19 Wi-Fi точок бездротового доступу до Інтернет:

 • Головний корпус 1-й поверх (3 точки) – у кабінеті №3 англійської мови, кабінеті №1 інформатики, а також у приймальні із зоною покриття бібліотеки та вестибюлю;
 • Головний корпус 2-й поверх (1 точка) – у приймальні директора;
 • Головний корпус 3-й поверх (2 точки) – у кабінеті №9 математики, кабінеті №12 історії;
 • Навчальний корпус №2 1-й поверх (1 точка) – кабінет юрисконсульта із зоною покриття бухгалтерії, кабінету майстрів та вестибюлю;
 • Гуртожиток 1-й поверх (1 точка) – кабінет заступника директора з виховної роботи;
 • Гуртожиток 2-й поверх (2 точки) – по коридору із зоною покриття лабораторії продавців;
 • Гуртожиток 3-й поверх (1 точка) – по коридору;
 • Гуртожиток 4-й поверх (3 точки) – по коридору із зоною покриття лабораторії будівельників;
 • Навчальний корпус №2 2-й поверх (1 точка) – кабінет №43 правил дорожнього руху;
 • Навчальний корпус №2 3-й поверх (1 точка) – кабінет №45 організації виробництва;
 • Навчальний корпус №2 4-й поверх (1 точка) – кабінет №48 технології приготування їжі;
 • Навчальний корпус №2 4-й поверх (1 точка) – кабінет №47 охорони праці;
 • Блок кухарів та кондитерів (1 точка) – кухня-лабораторія з дегустаційною залою.

Також, зараз тривають роботи по підключенню до мережі Internet блоку тракторів з Wi-Fi точкою доступу у кабінеті тракторної справи.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x