111

content start

Рубан Олег Олексійович

Олег Рубан народився 5 червня 1997 року в селі Штепівка Лебединського району.

        У 2014 році вступив на навчання до Державного професійно-технічного навчального закладу “Лебединське вище професійне училище лісового господарства» за професією “Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії “С”, машиніст крана автомобільного”.

      А далі була строкова служба: до лав Збройних сил України призвався восени 2017 року, служив у одній із військових частин у Президентському полку. Присягу прийняв 15 грудня 2017 року. Два місяці потому, 13 лютого 2018 року уклав контракт та проходив службу в зоні ООС у Донецькій області. Контракт завершився 22 лютого 2021 року. Під час проходження служби нагороджений медаллю «Ветеран війни – учасник бойових дій».

     26 лютого 2022 року Олег добровольцем вступив до Територіальної Оборони м. Києва, 18 квітня був зачислений до однієї із військових частин.     Проходив службу в 112 окремій бригаді ТрО. Брав участь у звільненні Бучі, Ірпеня, Вовчанська Харківської області. Отримав звання: молодший сержант.

        Загинув захисник 2 березня 2023 року, звільняючи українську землю від окупантів, в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області.

         Не дочекалися Героя дружина та син…

         Захиснику назавжди 25 …

content end

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x