Свобода – це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність – це вміння сказати «ні» своїм страхам. (С. Вакарчук)

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. День Гідності та Свободи відзначили під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи!». Цей день – символ творення нової історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм  людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

В цей день здобувачі освіти ДПТНЗ «Лебединського ВПУ лісового господарства» відвідали тематичний захід «Заряджені гідністю та жагою до свободи» у Лебединському міському краєзнавчому музеї. Про доленосні для України події розповіли історик, дослідник, краєзнавець, учасник Майдану Володимир Кравченко та історик, краєзнавець Ігор Білоножко.

Пишаємося Україною! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x