Вітаємо з днем працівників профтехосвіти, з Днем народження училища та з Днем працівників освіти!!

Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники  та здобувачі освіти навчальних закладів, прийміть щирі вітання в День профтехосвіти, в День працівників освіти, та в День народження ДПТНЗ “Лебединське ВПУ лісового господарства”!

Прийміть щиру вдячність за віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Зичимо всім нових злетів і перемог, злагоди і достатку, родинного затишку, любові та безмежного щастя! Нехай ваш досвід та ентузіазм, компетентність та любов до праці ще багато років слугують розвитку і оновленню нашої держави.

Ми пишаємося успіхами наших здовувачів освіти, які є основною складовою виробничого потенціалу держави, утверджують і розвивають демократичні цінності українського суспільства.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи!  Хай щедрою буде до вас доля,  оминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває довіра, повага та любов!

З повагою адміністрація

ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x