Будь зі своєю бібліотекою, бо це твоя точка опори!

З метою популяризації книги, читання  та до Всеукраїнського дня бібліотек читацьким активом бібліотеки ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище» було створено лепбук «Аптека для душі». Мета –   сприяти розвитку допитливості до книжок, відкриття повчального і цікавого в світі книг, а головне, щоб у вихованців, розвивалось бажання читати, бути духовно багатими людьми.

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня, згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 року № 471/98.  Вже понад двадцять років цей день є професійним святом для працівників близько 15 тисяч діючих бібліотек.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x