Зустріч активу груп І –ІV курсів із адміністрацією закладу

У освітньому закладі учнівське самоврядування формує та розвиває соціально активну особистість. Одним із принципів виховання у ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства»  є  поєднання педагогічного керівництва з ініціативою і самостійністю здобувачів освіти. Не стоять осторонь  суспільного  життя училища  наші лідери.

Відбулася зустріч активу груп І –ІV курсів із адміністрацією закладу. На партнерській основі обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x