Мир – головна цінність  для будь-якої людини

Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, а й зробити щось дієве заради спокою та щасливого життя.

Мир – головна цінність  для будь-якої людини. З цією метою було проведено годину спілкування «Нам потрібне мирне небо!». Учні розповідали вірші про мир, тлумачили вислови відомих людей, складали асоціативний кущ «Мир для мене…», писали свої побажання Героям-захисникам нашої країни.

Мир у рідній країні – це найзаповітніша мрія кожного українця, котру вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Миру Вам та вашій родині!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x