Всесвітній тиждень грошей

Національний банк України інформує, що з 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

Департамент комунікацій Національного банку України з цієї нагоди готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:

  • відеоуроки для дітей різного віку;
  • навчальні матеріали для проведення уроків;
  • конкурс для дошкільнят, учнів та студентів із призами;
  • конкурс «10 найактивніших шкіл» та «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти»;
  • опитування з фінансової грамотності для підлітків;
  • змагання European Money Quiz;
  • вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та наших партнерів.

Запрошуються всі освітяни та причетні до навчання з фінансової грамотності долучитися до заходів та провести власні.

Дати проведення заходів: із 20 березня до 2 квітня.

Як педагогам долучитися до заходів:

  1. заповнити форму для реєстрації вчителів: https://forms.gle/gkSS4xxX1qhExppH6
  2. зареєструватися на онлайн-зустріч з організаторами 7 березня 2023 року о 15.00 за посиланням: https://zoom.us/webinar/register/WN_O1XXLQCqSfWBq1vKGC3Yzg

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу: talan@bank.gov.ua, зазначивши в темі листа «Global Money Week».

Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна на лендингу: https://events.bank.gov.ua/gmw2023.

Повну інформацію також буде розміщено на вебсайті Центру фінансових знань «Талан»: https://talan.bank.gov.ua/ та на його сторінках у соціальних мережах.  

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x