Майбутні професіонали

Із великої кількості професій ці хлопці вибрали будівельну справу. В ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» вони здобувають професії муляр, штукатур, лицювальник-плиточник. Сьогодні юнаки навчаються на другому курсі і вивчають спеціальні дисципліни з професії «штукатур», а теоретичні знання підтверджують на практиці.

Відповідно до вимог штукатуру необхідні фізична витривалість, рухливість тіла і рук, їх координація, відчуття рівноваги, хороший лінійний окомір, наочно-оглядове мислення і пам’ять. Він повинен бути акуратним, мати художній смак. Свою роботу учні виконують із задоволенням, відчувають відповідальність. Знають, що результати залишаться в навчальному закладі і будуть прикладом для наступних студентів.

У період виробничої практики юні майстри працювали над ремонтом лабораторії кухарів. Опоряджували поверхню декоративною штукатуркою. А в той час, коли робота потребувала перерви, навчались декорації на спеціальних стендах. Є навіть ті, хто отримали замовлення на декорування стін малюнками.

У нас є велика надія на те,  що в майбутньому,  отримавши професію штукатура, вони завжди будуть користуватися попитом на ринку праці.

 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x