Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан   у ДПТНЗ «Лебединське  вище професійне училище лісового господарства» відбулася зустріч з воїнами-афганцями. Зі словами скорботи  директор Анатолій  Троян  зазначив,  що навічно залишиться ця війна в душах покоління, яке вийшло із неї, обпалене вогнем і пекучим афганським сонцем, і буде вічна шана тим, хто поліг в афганських ущелинах, хто прийшов з війни живим, але з пораненою душею.

Цікавою та пізнавальною була розповідь  про службу учасника війни в Афганістані, колишнього випускника, ветерана училища Анатолія Олександровича Чередніченка.  Спогади про службу, про запеклі бої, бойові будні, про справжню дружбу, яка народжується у гирлі битви… Головне для сучасної молоді –   вчитися, загартовувати себе фізично та морально, бути готовими до будь-яких випробувань та з честю захищати свою країну.

Хвилиною мовчання  присутні вшанували загиблих у страшній афганській війні, героїв Небесної сотні та учасників АТО, згадали теплими слова й загиблих випускників Трофименка Володимира та Брисенка Богдана.  Відео екскурс викладача історії Колесник Оксани  не залишив присутніх байдужими.

 Представники учнівського самоврядування Світлана Ховратенко, Богдан Усик, Анастасія Радченко, Богдана Бугайова, Тетяна Лисак, Катерина Кищик, Вікторія Ставицька на чолі з керівниками гурткової роботи Саєнко Іриною та Суховій Наталією підготували програму «Крізь пекло війни».

   Ти – вічний біль ,Афганістан,

   Ти – наш неспокій.

   І не злічить глибоких ран

   в борні жорстокій

   І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

   Не всі вернулися сини із тих ночей…

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x