«Чорнобиль… Катастофа… Пам’ять…»

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи. Трагічна сторінка в історії  України, яка вже 38 років нагадує людству про наймаштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії: вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС.

Викладач історії України Дудник Тетяна провела для здобувачів освіти І курсу годину спілкування «Чорнобиль… Катастофа… Пам’ять…». Учасники освітнього процесу організували фотовиставку «А думалось, що атом той слухняний», переглянули та обговорили відеофільми  «Чорнобиль – пам’ять України» та «На Чорнобиль журавлі летіли», віддали шану представникам різних професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їх подвиг назавжди залишиться в пам’яті українського народу.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x