Вітаємо переможців обласних змагань з подолання смуги перешкод за програмою«Козацька ліга»

11 квітня 2024 року на базі Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися обласні змагань з подолання смуги перешкод за програмою «Козацька ліга», серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти та відбір кращої команди області для участі у Спортивних іграх України.

У змаганнях взяли участь 16 команд із Сумщини. Програма змагань передбачала проходження двох комплексних смуг перешкод окремо для дівчат та юнаків.

По завершенню змагань «золото» виборола наша команда. До речі, ми стаємо переможцями цих змагань вдруге!

У особистому заліку посіли призові місця здобувачі освіти: I місце серед юнаків Данил Білан, група № 14 за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «D1»), водій автотранспортних засобів (категорії «С»)», II місце серед дівчат  Тетяна Лугова, група № 12 за професією «Кухар, кондитер».

Підготували команду до змагань – керівник фізичного виховання Артем Мартинюк та викладач фізичного виховання Віталій Курило.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Сподіваємося, що на Всеукраїнських змаганнях гідно представимо заклади професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Велика подяка нашим захисникам і захисницям за надану можливість залучати учнівську молодь до занять спортом в умовах війни.

Низький уклін за спокій, захист. Віримо у майбутнє нашої держави!

Артем МАРТИНЮК, керівник фізичного виховання.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x