День святого Миколая!

День святого Миколая – свято, ня яке чекають і дорослі, й діти.  День, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Гарний настрій та подарунки отримали здобувачі освіти пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, діти, батьки яких є учасниками бойових дій. У цей складний для нашої держави час, знаходимо позитив у дрібних речах. Є велике бажання кожного українця – мирне небо над головою, здоров′я для рідних і близьких людей, здійснення мрій та бажань, зазначив у вітальному слові директор Анатолій Троян. І немає значення скільки нам років, хочемо  повернутися в безтурботне дитинство й відчути родинний затишок та батьківську турботу.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x