Дякуємо ЗСУ!

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів, а 6 грудня – День Збройних Сил України.

 Сьогодні волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух об’єднує всі міста й громади держави. У нашому закладі освіти в кожній навчальній групі діє волонтерський загін. За ініціативи учнівського самоврядування, було прийнято рішення: свято волонтера та День Збройних Сил України провести під гаслом «Дякуємо ЗСУ». Учасники освітнього процесу долучилися до виготовлення оберегів, приготували пряники, зібрали речі першої необхідності, які знайдуть своїх адресатів.

Приємно, що до цієї акції долучилися соціальні партнери – КЗ СОР «Лебединський фаховий медичний коледж ім. професора М.І. Сітенка» та інспектор ювенальної превенції Тетяна Криницька, які надали матеріальну адресну допомогу нашим захисникам – землякам. Захисникам і захисницям зараз особливо складно, тому не забуваймо їх підтримувати не лише добрим словом вдячності, але й теплими речами, їжею, запчастинами для техніки та донатами на необхідне. Ми віримо у Вас, завжди підтримаємо і бажаємо здоров’я та сил! Ви – найкращі! Разом Переможемо!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x