Обласний фестиваль буктрейлерів у рамках літературно-дослідницького проєкту «Створення буктрейлера професій у літературі»

7 грудня 2023 року на базі філії бібліотеки Сумського державного університету провели обласний фестиваль буктрейлерів у рамках літературно-дослідницького проєкту «Створення буктрейлера професій у літературі». Наш заклад освіти представили: викладач української літератури Анна КУРИЛО, викладач зарубіжної літератур Анна ХАРЧЕНКО та бібліотекар Аліна АБРАМОВА та презентували буктрейлери, що були створені читацьким активом здобувачів освіти.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x