Змагання з волейболу до дня Збройних Сил України

Важко знайти людину, яка хоч би раз у житті не спробувала себе в ролі гравця у волейбол. Цей вид спорту зміцнює здоров’я, дисциплінує, знімає стрес, розвиває швидкість реакції, вміння імпровізувати, працювати, дружити, прагнути до перемоги.

Викладачі фізичного виховання організували змагання з волейболу, у яких взяли участь збірні команди здобувачів освіти, працівників закладу та випускників закладу минулих років. Змагання присвячені дню Збройних Сил України.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Анатолій Троян, який побажав всім учасникам перемоги та гарної гри, а вболівальникам – підтримки своїх команд. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих захисників і захисниць.

 Учасники команд продемонстрували високий спортивний рівень, хорошу  фізичну форму, вміння працювати в команді. Судді визначили та нагородили переможців: І місце посіла збірна команда випускників закладу, ІІ місце –  збірна команда здобувачів освіти, ІІІ – збірна команда працівників закладу.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість навчатися. Віримо в ЗСУ! Разом  Переможемо!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x