Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО можуть не проходити випускники, які не планують у цьому році вступати до вищих навчальних закладів. Відповідні зміни до законодавства наразі готуються.

Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО можуть не проходити випускники, які не планують у цьому році вступати до вищих навчальних закладів. Відповідні зміни до законодавства наразі готуються. Про це сказав голова комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, нардеп від “Слуги народу” Сергій Бабак під час засідання погоджувальної Ради, передає Depo.ua.
В першу чергу Бабак підтвердив, що гроші за проведення пробного ЗНО, яке вирішили скасувати, будуть компенсовані.
“Щодо повернення коштів за пробне ЗНО. Уряд уже опрацьовує питання механізму повернення цих коштів”, – сказав глодова профільного комітету.
Він також розповів про зміни до законодавства щодо необов’язковості ЗНО для випускників, які цьогоріч не вступатимуть до вишу.
“Друге – державна підсумкова атестація. Зараз готуються зміни до ковідівського закону, які дозволять звільнити учнів 11 класу від проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Вони отримають атестати про повну загальну середню освіту до кінця червня. Це стосується лише тих дітей, які не планують з тих чи інших причин вступати цього року до закладів вищої освіти і цей крок може зменшити навантаження на центри тестування приблизно на 30%”, – сказав Бабак.
Водночас він наголосив, що випускники, які хочуть цього року вступити до вищого навчального закладу, повинні пройти ЗНО.
“Щодо ЗНО. Ті діти, які планують цього року вступати до закладів вищої освіти, обов’язково повинні проходити ЗНО. І ЗНО має відбутися за будь яких умов”, – наголосив Бабак.
Джерело інформації – Освітній портал “Педагогічна преса”

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x