111

content start

Губар Максим Миколайович

Максим Губар народився 25 червня 1994 року в Лебедині.

               З 2009 по 2012 роки  навчався в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» за професією «Лісник, тракторист сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва кат. “А1”, “А2”, водій автотранспортних засобів категорія «С»».

            На захист держави став з 2014 року. У 2021 році був призначений старшим авіаційним техніком інженерно-авіаційної служби повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних сил України. Максим Миколайович був нагороджений медалями «Ветеран війни» та «Учасник АТО». У період повномасштабного вторгнення разом зі своєю військовою частиною захисник виконував бойові завдання у Миколаївській та Дніпропетровській областях. У лавах Збройних Сил України Максим Губар служив на посаді старшого авіаційного техніка.

      Життя Героя обірвалося 4 грудня 2022 року.

     Не дочекалися Героя батьки, дружина та донечка.

     Захиснику назавжди 28 …

content end

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x