Кваліфікаційна пробна робота з професії “Кухар”

Здобувачі освіти групи № 25 за професією «Продавець продовольчих товарів, кухар» відпрацювали навчальні плани та програми, закріпили отримані знання та вміння під час виробничої практики, яка проходила на підприємствах громади.

Завершальним етам виробничої практики є  кваліфікаційна пробна робота. Здобувачі освіти готували холодні страви та закуски, перші страви, другі страви, солодкі страви та напої, вироби з тіста,  які є характерними для традиційної української кухні. Основні вимоги до пробрих робіт – це дотримання технології приготування, санітарних вимог, креативність, оригінальність подачі та оформлення страв, а також адаптація стародавніх рецептів до сьогодення. Здобувачі освіти підтвердили свої практичні уміння на присвоєння ІV розряду з професії “Кухар”, представивши страви на розсуд комісії: «Борщ по-лебединськи з равликовим м’ясом», «Картопля фарширована грибами з ягідним соусом», «Банани з вершками», «Яйця фаршировані грибами», «Присканці з яблуками та чорничним джемом» та ін.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x