Інженерний онлайн-курс “Народний FPV”

Міністерство освіти і науки інформувало про відкриття на освітній платформі Prometheus реєстрації на безплатну програму «Інженер БПЛА. Базовий курс».
Додатково пропонуємо ознайомитися з інженерним курсом «Народний FPV» від проєкту Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitase, що став доступним з 02.02.2024 на навчальній платформі Prometheus для всіх бажаючих.
Програма може бути цікавою не тільки для тих, хто опановує технічні
спеціальності (професії), але і для всіх, хто має бажання зробити свій внесок
у перемогу над ворогом.
Старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне
Детальніше ознайомитися з умовами участі в програмі можна на сайті проєкту Victory Drones (http://surl.li/qcjod) або на платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+FPV101+2024_T1).

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x