Кваліфікаційна пробна робота з професії “Кондитер” 3-го розряду

06 січня 2023 року згідно робочих планів та програм відбувся захист пробної кваліфікаційної роботи здобувачів освіти групи №42 « Кондитер «,майстер виробничого навчання Кулинич Людмила Іванівна, де учні після закінчення виробничої практики мали можливість показати свої практичні вміння та навички з обраної професії. Згідно переліку кваліфікаційних пробних  робіт кожен учень отримав завдання, яке відповідає рівню кваліфікації кондитера 3 розряду. Майбутні фахівці творчо підійшли до оформлення виробів, використовуючи новітні технології  в кондитерській справі. Для того, щоб приготувати їх потрібно знати певний набір рецептів, види технологічного обладнання, санітарні норми і правила та багато іншого. Презентували вироби  з тіста: вафлі «Віденські», пісочні тістечка з кремами. багатошарове желе та різні види тортів «Казка», «Абрикотин», «Лісова поляна» та інші.Найкраще вдалося виконати завдання :Березняк Альоні, Власенко Тетяні та Колодяжній Олександрі.Презентація страв була неперевершена, дегустація пройшла на високому рівні.Вітаємо наших найкращих здобувачів освіти з успішною здачею кваліфікаційної пробної роботи. Бажаємо успіхів та здійснення мрій.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x