З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим

Щиро вітаємо Всіх із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній рік увійде до Ваших осель з добром і радістю, принесе мир і спокій, злагоду та благополуччя. Нехай Різдвяна коляда супроводжує Вас по житті, надихає на світлі помисли та благі наміри, а Віфлеємська зірка зігріває серця щастям і любов’ю. Отож святкового настрою, Божого благословення та веселого Різдва!

Нових ідей в Новому році,
Нових достатків на Різдво,
Удачі Вам на кожнім кроці,
Багатством, щоб життя цвіло.
Нових мандрівок і досягнень,
Нових сюрпризів і надій,
Хай кожен до вершини прагне,
До здійснення завітних мрій!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x