ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ 2024

3 січня 2024 року у ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» відбулися педагогічні читання, які були спрямовані на виконання навчально-методичної проблеми закладу  «Інноваційні  підходи до навчання в процесі підготовки робітничих кадрів , як ефективні засоби розвитку компетенцій здобувачів освіти»  на основі використання   сучасних педагогічних та інформаційних технологій.

Педагогічні читання − одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи училища, визначаються як форма науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення методичної проблеми закладу  та актуальних науково-методичних проблем  із узагальненим висвітленням педагогічних досвідів, що сприяють розвитку професіоналізму педагогів.


 До уваги присутніх на педагогічних читаннях були представлені презентаційні матеріали та  доповіді на теми:

1. Інноваційні підходи  до виробничого навчання в процесі  підготовки робітничих кадрів, як ефективні засоби розвитку компетенцій здобувачів освіти.                                                                      (Лисянська А.Г.)

2.Формування компетентнісного підходу у навчанні на уроках загальноосвітньої підготовки з використанням інноваційних технологій (Курило А.О., Дудник Т.І.., Мартинюк А.В.)

3. Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності.

(Верхова О.М., Сердюк В.М., Масенкова С.С.)

4. Інноваційні підходи  до виробничого навчання в процесі  підготовки робітничих кадрів 

(Гришанова Н.М., Антонюк О.А.)

5. Ефективні засоби розвитку компетенцій здобувачів освіти.

(Приходько В.В, Попов О.Ю.)

6.Впровадження інноваційних технологій у роботі  бібліотеки    навчального  закладу

(Абрамова А.В.)

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як теми педагогічних читань були дуже актуальні. Доповідачі ділилися досвідом роботи із запропонованих тем, використовуючи  свої  презентації .
 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x