Кваліфікаційна пробна робота з професії «Кондитер»

4 січня 2024 року в рамках державної кваліфікаційної атестації була проведена кваліфікаційна пробна робота у здобувачів освіти групи № 42 з професії «Кондитер», майстер виробничого навчання Масенкова С. С.

Здобувачі освіти, після закінчення виробничої практики, продемонстрували практичні вміння та навички згідно переліку кваліфікаційних робіт, які відповідають рівню кваліфікації кондитера 3 розряду.

Майбутні професіонали відповідально та творчо підійшли до оформлення виробів, використовуючи новітні технології в кондитерській справі. Для їх приготування потрібно знати певний набір рецептів, технологію приготування, дотримання правил безпеки та санітарних норми, правила подачі виробів.

На розгляд членів комісії були представлені вироби з дріжджового тіста: пироги печені з різними начинками, ватрушки, розтягаї, кулебяки, а також смачні вироби з бездріжджового виду тіста: млинці, трубочки вафельні, пряники, бісквітні рулети та торти.

Дякуємо ЗСУ за можливість успішно провести кваліфікаційну пробну роботу.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x