Вітаємо переможців ІІ етапу  ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Підведено підсумки ІІ етапу  ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Конкурс ставив на меті активізацію виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявлення художніх і літературних здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління в номінаціях «Література» і «Історія України і державотворення».

       У творчому змаганні серед 70 здобувачів освіти із 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області брали участь і наші учні.

У номінації «Література» –  ІІІ місце здобув учень Василь НАУМЕНКО, керівник  Анна КУРИЛО;

У номінації «Історія України і державотворення» – ІІІ місце здобув учень Артем СТРОКАНЬ, керівник Тетяна ДУДНИК

Бажаємо переможцям  відмінних успіхів у навчанні, творчого натхнення та злетів у майбутніх конкурсах! 

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x