Перемога  у ІV Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко»

ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»  з гордістю оголошує  про високий успіх  здобувача освіти НАУМЕНКО Василя  та викладача КУРИЛО Анни у  ІV Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко», що відбувся  9 березня 2024 року.

У цьому престижному конкурсі , що зібрав талановиту молодь з усієї України, брало участь  77 учасників  із закладів ПТО України.

Василь НАУМЕНКО здобув Диплом 1 ступеня,

Анна Олексіївна  КУРИЛО отримала Подяку  за підготовку переможця  у ІV Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко»

Адміністрація закладу висловлює переможцям  глибоку вдячність та пишається своїми талантами.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x