210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Вже традиційним на території Лебединської міської територіальної громади стало зустрічати прихід весни проведенням огляду-конкурсу читців імені Тараса Шевченка. Напевно, символічним є те, що доля подарувала нам Кобзаря саме навесні, коли пробуджується природа, адже і він пробудив український люд, нашу національну свідомість. 

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищий рівень, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ. І читаючи його твори, ми проймаємося їхнім духом. Зокрема, здобувач освіти І курсу Максим УДОД, який взяв участь у конкурсі та посів почесне ІІІ місце.

Вітаємо Максима та дякуємо організаторам конкурсу за можливість доторкнутися серцем до Кобзаревого слова. Тарас Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x