Солодкий майстер своєї справи!

Торти та тістечка – традиційні святкові вироби, прикраса ювілеїв, банкетів та сімейних урочистостей. Існує безліч версій історичного походження смаколиків. За однією з них, перший торт був випечений в Італії. Недарма сама назва цього кондитерського виробу походить від італійського слова «torta», що означає скручення, звивистість і символізує хитромудрі кремові прикраси. За іншою версією, торт має східне походження. Торти та тістечка  стали продуктом масового попиту і споживання на рубежі 19-20 століть. До цього часу вони були розкішшю, дозволити собі яку могли не всі.

Для того, щоб приготувати їх потрібно знати певний набір рецептів,види технологічного обладнання, санітарні норми і правила та багато іншого. Вам подобаються незвичні торти та тістечка? Можливо Ви навіть готуєте їх і маєте свій фірмовий рецепт? А чи знаєте Ви все про продукти, складові та начинки з яких готують кондитерські шедеври? Цікаво? Пропонуємо переглянути майстер-клас «Приготування вафельного тіста та вироби з нього».

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x