Україна – країна нескорених!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

 У ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» було проведено заходи:

  1. Інтегрований виховний захід «Моя країна – країна гідності та багатовікових традицій» (творча майстерня зі створення лепбуків «Моя Україна» рідною та іноземною мовами), викладач іноземної мови Харченко А.П.
  2. Дискусія «Гідність – основа справедливого суспільства», викладач української мови та літератури Курило А.О.
  3. Створення інфографіки «Боротися – поборемо», викладач історії Дудник Т.І.
  4. Челендж «Ми з України», викладач історії Дудник Т.І.
  5. Бібліографічний огляд літератури «Україна – територія Гідності та Свободи», бібліотекар Абрамова А.В.

Мета заходів – ознайомити учасників освітнього процесу з історією виникнення свята та пояснити поняття «гідність» та «свобода», формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, стимулювати бажання стати гідними громадянами України та почуття особистої відповідальності за долю держави.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x