STOP RUSSIA MRIYA

З 24 лютого 2022 року розпочав свою роботу проєкт STOP RUSSIA MRIYA. Сайт проєкту: https://mriya.social. Завдяки цьому проєкту вдалося об’єднати українське суспільство і створити свій кіберфронт у боротьбі з ворогом. Платформа об’єднує ряд сервісів, спрямованих на блокування ворожого контенту в нашому інформаційному просторі.

«Головний із сервісів – це телеграм-канал StopRussiaChannel|MRIYA (https://t.me/stoprussiachenel ). Тут надаються рекомендації щодо підтримання належного рівня кібергігієни та інструкції щодо виявлення та блокування ворожих каналів пропаганди. Це можуть бути канали в мережах Instagram, Youtube, Facebook, Telegram».

Ворожі канали інформації блокуються за допомогою максимальної кількості скарг. Одним натисканням «кнопки» працівниками кіберполіції зробити це неможливо, тому всіх небайдужих запрошують долучатись до рядів кібервоїнів.

Також на цій платформі працює бот StopRussia|MRIYA @stopdrugsbot, на який можна надсилати посилання на ворожі ресурси. Модератори перевірять ці посилання і якщо у них справді мають місце антиукраїнські погляди, то вживають заходів з метою їх блокування.

До речі, був створений кіберполіцією офіційний бот і для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів мародерів та іншу оперативну інформацію: https://t.me/ukraine_avanger_bot.

Кіберполіцією був створений чат-бот @StopFraudMriya_bot (https://t.me/StopFraudMriya_bot) – спрямований на боротьбу з інтернет-шахрайством.

За допомогою вищезазначеного сервісу на предмет вчинення шахрайських дій можна перевірити номер телефону, банківської карти і рахунку, а також дізнатися більше інформації, щоб не стати жертвою інтернет-шахраїв.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x