УДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» триває Олімпійський тиждень

14 вересня викладачами фізичної культури було проведено спортивно-оздоровче свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту України. Його метою була популяризація та пропаганда фізичної культури та спорту серед учнівської молоді ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства». Збірні команди  навчальних груп І – ІV курсів мали можливість показати власний рівень підготовки у фізкультурно-спортивних змаганнях та культурно-конкурсній частині.

Призові місця розподілили між собою такі команди:

І місце – група № 12 («Кухар, кондитер»),

ІІ місце – група № 42 («Кухар, кондитер»),

ІІІ місце – група № 11 («Лісник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій категорії «С»). Ці словами привітань звернувся до учасників свята директор Анатолій Троян, який нагородив переможців та вручив солодкі призи.

Яскравий день, гарний настрій – запорука здорового духу!

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… У цей скорботний  день у закладі освіти проведена виховна година «Дитинство вбите війною», в бібліотеці […]

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Водій автотранспортних засобів категорії “С””

20 травня стартував Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. ДПТНЗ “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” створив декілька відеороликів з метою популяризації професій.До вашої уваги професія “Кухар”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x